KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819220
nr 1481 9220
Oidentifierad konstnär. Vintermotiv, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x57 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:53:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)